Изобрпжение0

Кальян Kaya ELOX 630CE Black Neon Carbo Konik Black 4s (Basic) оптом - 10021422

Модель:10021422
Ціна РРЦ: 3499 грн
Нет в наличии
  • Матеріал шахти: Алюминий
  • Діаметр шахти: 15 мм
  • Країна виробник: Німеччина
 • Kaya ― німецький виробник, який дотримується турецьких традицій виробництва кальянів. Компанія виготовляє досить великий асортимент кальянної продукції та залишається популярною у кальянному світі. Основними принципами даного виробника є якість та прийнятні ціни.

  Кальян із цікавим дизайном виглядає досить стильно. Шахта має систему CLICK для легкого та швидкого закріплення шахти на колбі. Також, важливо, що дана система дуже надійна. Ви сміливо можете переносити кальян, тримаючи його за шахту і бути впевненим у тому, що нічого не відпаде і не розіб'ється.
  Навіть неозброєним поглядом помітно наскільки якісно зроблено цей кальян. Виробник постарався на славу, за що велике спасибі!
  Колба виготовлена з органічного скла.
  У компанії Kaya є два варіанти комплектації: Basic та повна комплектація. Їхня відмінність у тому, що в комплектації Basic немає шланга, мундштука та чаші.
  Тому будьте уважні при виборі.
  Вибравши будь-який кальян від цього бренду ви залишитеся задоволені покупкою навіть через роки. Німецький кальян показує чудові результати у терміні їхньої служби!

  Головні переваги кальянів компанії Kaya:
  - Німецька якість матеріалів та складання;
  - Гладкі та рівні поверхні;
  - надійні системи з'єднання колби з шахтою;
  - Оптимальна висота кальяну;
  - Стійкість;
  - Прийнятна ціна;
  - Яскравий дизайн;
  - Велика кольорова гама;
  - Легкість експлуатації.

  Додати відгуки Рейтинг