Изобрпжение0

Кальян GORILLA Minimal Edition оптом - 21998

Модель:21998
Ціна РРЦ: 1800 грн
Есть в наличии
Вид
  • Комплектація: шахта, мундштук, шланг Soft Tuch, тарілка, ущільнювач під чашу, ущільнювач під колбу, чаша, дифузор, колба
  • Упаковка фірмова коробка
  • Матеріал шахти: нержавіюча сталь
  • Висота кальяну: 57 см
  • Діаметр внутрішньої трубки: 15 мм
  • Країна виробник: Україна
  • Тип з'єднання колба - шахта: ущільнювач
  • Колір: чорний
 • Купити кальян Gorilla Minimal Edition у Києві з доставкою по Україні

  «Простота — це те, що найважче у світі; це крайня межа дослідності та останнє зусилля генія».

  Ці слова належать Леонардо да Вінчі - великому винахіднику, інженеру, художнику та мислителю XV-XVI століть.
  Саме цей постулат було закладено під час проектування кальяну GORILLA від українського виробника з однойменною назвою –GORILLA.
  Це одночасно простий і дуже функціональний пристрій для куріння, в якому до дрібниць продумані всі деталі. Купити кальян на сайті Kalyanchik.ua


  Основні відмінні риси кальяну GORILLA:

  Шахта

  - шахта має тип, званий у народі "палиця" - це конструкція з двох трубок: нижньої - занурювальної та верхньої - зовнішньої частини приладу. Трубки виконані з нержавіючої сталі дуже стійкого до корозії матеріалу, практично ідеального для застосування в кальянному виробництві.

  Переваги: трубки вкручуються одна в одну, а не в пластикову основу, тому у вас не буде "зализуватися" різьбове з'єднання, тому що тут пара "метал - метал", а не "метал - пластик". Довжина шахти – 50 см, діаметр трубки – 15 мм – цих параметрів цілком достатньо для охолодження диму та комфортного куріння. На занурювальній трубці є змінний пластиковий дифузор - для вибору типу тяги між класичною та дифузорною.

  Основа шахти

  Виконана з поліацеталю – твердого типу пластику, винайденого в Німеччині. Цей матеріал добре себе зарекомендував в експлуатації. Для продування передбачена система трьох кулькових клапанів. Конектор шланга виконаний із пластику і сідає "в притиранні". Тип з'єднання з колбою – через силіконовий ущільнювач. Це просте, але надійне кріплення, що забезпечує необхідну герметичність. Його перевага в тому, що якщо Ви розіб'єте ненароком колбу, то можна буде просто підібрати заміну.

  Тарілка

  Використовується як місце для вугілля та щипців, а також для запобігання падіння випадкових іскор на стіл. Тобто цей "девайс" робить процес куріння комфортнішим. Блюдце з нержавіючої сталі, має матову поверхню і форму восьмикутника.

  Шланг

  Силіконовий шланг з м'якою та приємною на дотик поверхнею - Soft Touch (софт тач).

  Мундштук

  Виконаний з нержавіючої сталі, він має матове покриття, завдяки якому не видно слідів від пальців.

  Чаша

  Кальян GORILLA комплектується глиняною чашею класичного типу (пласке дно з отворами). Чаша відпалена із сортів червоної глини, у тому числі, застосований ефект молочення – це додатковий захист для матеріалу, та плюс гарний зовнішній вигляд.

  Колба

  Модель "Candy CC" має трапецієподібну форму, потовщені стінки та масивне дно. Висота колби - 23.5 см (відстань усередині, від шийки до дна).

  Додаткова накладка для шахти кальяну

  Також Ви можете придбати додатковий аксесуар до даного кальяну:  Придбати


  Придбати
  Додати відгуки Рейтинг