Изобрпжение0

Кальян The-Hookah Palka оптом - 92666

Модель:92666
Ціна РРЦ: 1690 грн
Нет в наличии
Вид
  • Комплектація: шахта, мундштук, шланг Soft Tuch, тарілка, ущільнювач під чашу, ущільнювач під колбу, чаша, дифузор, колба
  • Упаковка картонна коробка
  • Матеріал шахти: нержавіюча сталь
  • Висота кальяну: 60 см
  • Діаметр внутрішньої трубки: 15 мм
  • Країна виробник: Україна
  • Тип з'єднання колба - шахта: уплотнитель
  • Колір: чорний, синій, червоний
 • Кальян The-Hookah

  «Простота — це те, що найважче у світі; це крайня межа дослідності та останнє зусилля генія».

  Ці слова належать Леонардо да Вінчі – великому винахіднику, інженеру, художнику та мислителю XV-XVI століть.

  Саме цей постулат було закладено під час проектування кальяну The-Hookah.
  Це одночасно простий і дуже функціональний пристрій для паління, в якому до дрібниць продумані всі деталі.

  Основні відмінні риси кальяну The-Hookah:

  Шахта.

  - шахта має тип, званий у народі "палиця" - це конструкція з двох трубок: нижньої - занурювальної та верхньої - зовнішньої частини приладу. Трубки виконані з нержавіючої сталі дуже стійкого до корозії матеріалу, практично ідеального для застосування в кальянному виробництві.

  Переваги: трубки вкручуються одна в одну, а не в пластикову основу, тому у вас не буде "зализуватися" різьбове з'єднання, тому що тут пара "метал - метал", а не "метал - пластик". Довжина шахти – 50 см, діаметр трубки – 15 мм – цих параметрів цілком достатньо для охолодження диму та комфортного куріння. На занурювальній трубці є змінний пластиковий дифузор - для вибору типу тяги між класичною та дифузорною.

  Заснування шахти.

  Виконано з поліацеталю – твердого типу пластику, винайденого в Німеччині. Цей матеріал добре себе зарекомендував в експлуатації. Для продування передбачена система трьох кулькових клапанів. Конектор шланга виконаний із пластику і сідає "в притирання". Тип з'єднання з колбою – через силіконовий ущільнювач. Це просте, але надійне кріплення, що забезпечує необхідну герметичність. Його перевага в тому, що якщо Ви розіб'єте ненароком колбу, то можна буде просто підібрати заміну.

  Тарілка.

  Використовується як місце для вугілля та щипців, а також запобігання падінню випадкових іскор на стіл. Тобто цей "девайс" робить процес куріння комфортнішим. Блюдце з нержавіючої сталі, має матову поверхню і форму восьмикутника.

  шланг.

  Силіконовий шланг з м'якою та приємною на дотик поверхнею - Soft Touch (софт тач).

  Мундштук.

  Виконаний з нержавіючої сталі , має матове покриття, завдяки якому не видно слідів від пальців.

  Чаша.

  Кальян The-Hookah комплектується глиняною чашею класичного типу (плоське дно з отворами). Чаша відпалена із сортів червоної глини, в тому числі, застосований ефект молочення – це додатковий захист для матеріалу плюс гарний зовнішній вигляд.

  Ковба.

  Модель "Крафт" - має трапецієподібну форму, потовщені стінки та масивне дно. Висота колби - 24.5 см (відстань усередині, від шийки до дна).

  Колір.

  Модель має три колірні варіанти основи шахти:

  • ❉ чорний,
  • ❉ синій,
  • ❉ червоний.


  Додати відгуки Рейтинг