Изобрпжение0

Кальян Totem Monolit Micra Blue mist оптом - 41032

Модель:41032
Ціна РРЦ: 3393 грн
Нет в наличии
  • Комплектація: шахта, колба, блюдце, шланг, мундштук, комплект ущільнювачів, фірмова упаковка, дифузор, тарілка, конектор під шланг
  • Упаковка фірмовий тубус
  • Матеріал шахти: Нержавіюча сталь/штучний мармур
  • Висота кальяну: 35
  • Діаметр внутрішньої трубки: 14
  • Країна виробник: Україна
  • Тип з'єднання з колбою: ущільнювач
  • Колір: блакитний туман
 • Кажуть, що великий імператор, коли творив Тадж Махал, як висловлювання до своєї коханої вічного почуття, для свого наснаги курив саме кальян.
  І, мабуть, недарма такий матеріал як мармур був обраний для створення одного із семи чудес світу.
  Однозначно, надихнувшись чимось таким великим, дизайнери Totem Hookah створювали свої мармурові шедеври.


  кальяни Monolit Micra


  Функціональні частини кальяну, такі як шахта, тарілка, мундштук, виконані з нержавіючої сталі - металевого сплаву, що відповідає найвищим вимогам та забезпечує експлуатацію виробу без втрати своїх властивостей.
  Цей матеріал не боїться високих температур, не виділяє домішок, легко миється та довговічний.

  До важливих функціональних особливостей цієї моделі відноситься дифузор - пристрій, що зменшує шум при курінні і збільшує смакові властивості диму за рахунок додаткового очищення бульбашок.

  Внутрішній діаметр шахти 14 мм і герметична сполука типу "ущільнювач" зі скляною колбою забезпечують легку і димну тягу.

  Завдяки компактному розміру, висотою всього 35 см, кальян легко поміщається в надійний фірмовий тубус. Це дуже зручно під час транспортування.

  Не залишилася поза увагою і естетична частина виробу.
  Декоративні мармурові вставки з оригінальним візерунком додадуть до смаку тютюну візуальний та тактильний вид насолоди.

  Лінійка кальянів Monolit Micra представлена в 9 різних кольорах , що, звичайно ж, не залишить байдужими найвибагливіших цінителів.

  Відповідно до ваших уподобань, потрібно буде підібрати чашу з величезного асортименту кальянних чаш , представлених у магазині Kalyanchik.ua. Наші фахівці допоможуть не загубитися і серед сотень смакових ароматів тютюну для задоволення від насиченого кальянного диму.

  Розташувавшись на природі, в тихій квартирі або улюбленій кальянній і затягнувшись густим серпанком, ви погодитеся, що імператор мав рацію, і кальян є ще одним дивом світу по праву.

  Додати відгуки Рейтинг