Изобрпжение0

Кальян ODUMAN N5 оптом - 21014

Модель:21014
Ціна РРЦ: 5792 грн
Нет в наличии
  • Матеріал шахти: Нержавіюча сталь
  • Висота кальяну: 46
  • Країна виробник: Туреччина
 • Кальян Oduman N5 - кальян незвичайної форми, при цьому ефективний в експлуатації. Наявність широкої шахти цієї моделі забезпечить густий та насичений ароматами дим.

  Кальяни Oduman турецького виробництва користуються великою популярністю останнім часом. Адже прилад дарує справжню насолоду під час куріння. Скляні кальяни дуже привабливі і, зрозуміло, це їхня головна перевага. До того ж, для цього приладу можна використовувати різне підсвічування для додаткового комфорту та яскравих відчуттів.

  Висота кальяну Oduman N5 складає 46 см. Модель представлена у двох варіантах: білому матовому кольорі та прозорій варіації. Обидві моделі чудово функціонують, а зовнішній вигляд – на ваш смак. Матовий варіант - елегантний модерновий прилад із якісного скла та металу з білою трубкою для куріння. Прозорий - сучасна модель, що підходить під будь-який інтер'єр з красивою чашею, якісними матеріалами і можливістю спостерігати дим, що клубиться всередині.


  Популярний екземпляр є у наявності в нашому інтернет-магазині «Кальянчик». Замовляйте Oduman N5 для себе та на подарунок близьким.

  Додати відгуки Рейтинг