Изобрпжение0

Запальничка Clipper оптом - 17021

Модель:17021
Ціна РРЦ: 40 грн
Нет в наличии
 • Запальнички Clipper купити в Києві

  Легко та швидко добути вогонь сьогодні можна за допомогою запальнички. Саме цей пристрій може впоратися з процесом розкурювання: від банальної тютюнової сигарети чи самокрутки до складного бонга чи вейп-атомайзера для зовнішнього нагріву.

  Запальничка Clipper - особливості

  Чому рекомендується купувати Clipper запальнички? На перший погляд, це звичайне джерело вогню, яке можна придбати в кожному кіоску. Однак бренду є чим вам порадувати, здивувати та запропонувати. Це більше, ніж просто запальничка.

  Ергономіка та функціональність у дії запальничок Clipper

  Продукт Clipper відрізняється ексклюзивною формою, що робить пристосування пізнаваним. Крім цього, запальничка ергономічна та функціональна. Кліпери зручно носити в руці, вони не помітні в кишенях, не займають багато місця в портмоне та сумці. Крім цього, моделі довговічні: існує опція багаторазового заправлення пристрою газом і можливість поміняти при необхідності кремнієву деталь. Газа в цих запальничках утричі більше у порівнянні зі звичайними звичними запальничками. Стінки корпусу виготовлені з нейлону.

  Купити кліпер у магазині Кальянчик

  Найкраще місце для покупок аксесуарів для куріння – це магазин Кальянчик . На сайті ви знайдете все потрібне для приємного відпочинку. Окрім запальничок ви зможете придбати електронні сигарети , кальяни, необхідні комплектуючі. Купити запальничку Clipper можна у будь-який час.

  Додати відгуки Рейтинг