Изобрпжение0

Бонг скляний Hangover HANGOVER Tribal Tattoo H:32cm - Ø:34mm оптом - 10021512

Модель:10021512
Ціна РРЦ: 299 грн
Нет в наличии
  • Наявність перколятора Ні
  • Наявність шипів для льоду Ні
  • Висота бонга: 32 см
  • Країна виробник: Голандія
 • Виготовлений із міцного термостійкого боросилікатного скла. Шліф використовується як дифузор для розсіювання диму, після чого він потрапляє у водяну камеру. Більше того, турбо-отвір KICK у трубі бонга зробить кожну затяжку набагато інтенсивнішою.


  Інструкція із застосування бонга

  ☑️ Отже, для початку необхідно наповнити ємність вашого курильного девайсу рідиною. Скільки води наливати у бонг? Кінець шліфу має бути занурений у неї приблизно на пару сантиметрів. Постарайтеся не перебрати: якщо води в бонзі буде занадто багато, вона може потрапити в рот або намочити тютюн.

  ☑️ Наступне, що потрібно зробити перед тим, як курити через бонг подрібнити тютюн. Ретельно видаліть все насіння, стебла, великі частинки, що ставить під загрозу чистоту вашого диму. Це можна зробити як вручну, так і за допомогою гриндера .

  ☑️ Потім заповніть бонг. Як забити чашу, скільки курильної суміші потрібно покласти? Орієнтуйтеся на її розмір, адже всі аксесуари різні. Головне не кладіть занадто багато тютюну, щоб він не висипався назовні, і не трамбуйте його занадто щільно інакше повітря просто не зможе пройти у ваші легені. Найкращий спосіб перевірити щільність та якість наповнення спробувати затягнутися. Якщо повітря вільно проходить через шліф , а вода в ємності багатообіцяюче булькає, значить, ви все зробили, як треба.

  Додати відгуки Рейтинг